top of page

MÜZIK HIZMETLERI

Hem Geleneksel Hem Modern

TEMEL PAKET

Profesyonel bir Parti DJ olarak müşterilerime, benzersiz ihtiyaçlarına uygun çeşitli müzik performansları ve tam anlamıyla bayılacakları özelleştirilebilir seçenekler sunmaya çalışıyorum. Gözde seçeneklerden biri olan bu paket, etkinliğinizin akıllarda yer etmesi için tam da aradığınız şey olabilir. Bu seçeneğin size ve etkinliğinize uygun olup olmadığını görüşmek üzere beni hemen arayın.

The Dance Floor

VIP PAKETI

Bu, en beğenilen ve en çok rağbet gören paketlerden biridir. Canlı etkinliklerde edindiğim performans deneyimim, çok farklı türde ve sayıda dinleyiciye hitap etmemi sağlıyor. Ayrıca repertuarıma sürekli yeni parçalar ekliyor, her zaman müşterilerimle ön görüşme yaparak müzik seçimlerimden memnun olmalarını sağlıyorum.

Wedding DJ

UNUTULMAYANLAR

Benimle çalışan müşteriler aradıkları hizmeti tam anlamıyla alırlar. Sunduğum Unutulmayanlar ile bir performanstan beklediğiniz her şeyi size sunabilir, etkinliğinizin çıtasını yükseltmenize yardımcı olabilirim. Bu paketi sunduğum bazı etkinlikler, müşterilerim tarafından en beğenilen performanslarım arasında yer alıyor. Daha fazla bilgi edinmek ve ilk görüşme için randevu almak üzere iletişime geçin.

Female DJ
Paketler: Paketler
bottom of page